30 Günde Baklava Karın kası

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.8 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma ABISHKKING LIMITED.
30 Günde Baklava Karın kası mobil uygulamasını IOS cihazınızda ücretsiz bir şekilde kullanarak daha fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

30 Günde Baklava Karın kası mobil uygulamasını IOS cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek sporu yaşamınızın her anına endeksleyebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşam, daha fit bir vücut ve dahası için illa spor salonlarında vakit ve para harcamanıza gerek yoktur. Akıllı cep telefonunuz varsa paranız cebinizde kalsın. 30 Günde Baklava Karın kası mobil uygulaması olduğundan daha kaslı bir vücuda sahip olmanı için size bir çok egzersiz sunuyor. 

Sistemli bir şekilde çalışma yürüttüğünüz taktirde istediğiniz vücuda sahip olmamamız için hiç bir sebep yoktur. Egzersizler tüm seviyelere uygundur ve bunları evde ya da istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kolayca yapabilirsiniz. İster başlangıç seviyesinde, ister profesyonel olun; sizin için uygun egzersizler bulabilirsiniz. Uygulamayı yeni ve heyecan verici tutmak için her gün farklı egzersizler hazırlanır.

Net bir hedef belirledikten sonra müthiş sonuçlar daha erken başarılabilir. İstikrarlı bir şekilde çalışmak oldukça önemlidir. Egzersiz yoğunluğu kademeli olarak artar, böylelikle egzersiz yapmayı gündelik bir alışkanlık hâline getirebilirsiniz. Kendi sisteminizi oluşturarak daha güçlü karın kasları elde ermek için para harcamayın, mobil cihazınız size yardımcı olacaktır. 

30 Günde Baklava Karın kası indir